מנתח פלסטי

ד"ר ברגר יוסף ניתוחים פלסטיים ורפואה אסתטית
הופכים חלום למציאות

גורמים רבים משפיעים על חיינו, אחד מהם הוא הרגשתנו לגבי עצמנו. שינוי ושיפור עצמי מתחילים, אמנם, בטיפול חיצוני, אך מובילים, בסופו של דבר, להגשמה אישית. 
ד"ר יוסף ברגר מציע לך טיפול מקצועי, אמין ודיסקרטי, תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום, בשילוב ייעוץ מקצועי והקפדה על בריאותך וביטחונך. 

פגמים פיזיים בדרך כלל גובים מחיר רגשי לכן המיקוד הראשוני של ד"ר ברגר הוא בפגישת ייעוץ מקדימה על מנת לאבחן את היקף הבעיה והצורך הטיפולי בה, לא תמיד זה נגמר על שולחן הניתוחים הפלסטיים ובמרפאתו של ד"ר ברגר מוצעים מגוון רחב של טיפולים אסתטיים משלימים במידה ואין צורך בהתערבות כירורגית או בכלל לשיפור המראה הכללי, טיפולים אלו נעשים בצורה דיסקרטית והם מתאימים כמובן גם לגברים וגם למגזר הדתי.                               


ד"ר יוסף ברגר - בוגר בית הספר לרפואה של הדסה והאוניברסיטה העברית בירושלים. 
 
ד"ר ברגר הינו מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית. עשרות שנים של ניסיון והשתלמויות בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית הביאו את ד"ר ברגר למקצועיות ומיומנות בתחום ותוצאות טיפוליו מדברות בעד עצמן.  
 
תחומי עיסוק ופעילות

רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בית החולים רמב"ם.
לשעבר מנהל שירות כירורגיה פלסטית ואסתטית בבית החולים פוריה(עד 2014), חבר בוועדת בחינות ההתמחות להכרה בתואר "מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית" מטעם המועצה המדעית. 
מנהל שתי מרפאות פרטיות. מנתח בבתי חולים פרטיים יוקרתיים, מבצע מאות ניתוחים פלסטיים ואסתטיים בכל שנה - בעל ניסיון רב בתחום. 
משתתף פעיל ומרצה בכנסים בארץ ובחו"ל, מקפיד להתעדכן בחידושי המקצוע אצל מיטב המומחים בעולם וכן נותן חוות דעת מומחה בבתי משפט, בנושאי תביעות על רקע ניתוחים פלסטיים.
בוחן ומכין מסיימי התמחות לבחינה.

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA