דר ברגר יוסף, מנתח פלסטי בכיר

מנתח פלסטי ד
הופכים חלום למציאות
גורמים רבים משפיעים על חיינו, אחד מהם הוא הרגשתנו לגבי עצמנו. שינוי ושיפור עצמי מתחילים, אמנם, בטיפול חיצוני, אך מובילים, בסופו של דבר, להגשמה אישית. ד"ר יוסף ברגר מציע לך טיפול מקצועי, אמין ודיסקרטי, תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום, בשילוב ייעוץ מקצועי והקפדה על בריאותך וביטחונך. 

להמלצות שקבלתי מאתר MedReviews

פגמים פיזיים בדרך כלל גובים מחיר רגשי לכן המיקוד הראשוני של ד"ר ברגר הוא בפגישת ייעוץ מקדימה על מנת לאבחן את היקף הבעיה והצורך הטיפולי בה, לא תמיד זה נגמר על שולחן הניתוחים הפלסטיים ובמרפאתו של ד"ר ברגר מוצעים מגוון רחב של טיפולים אסתטיים משלימים במידה ואין צורך בהתערבות כירורגית או בכלל לשיפור המראה הכללי, טיפולים אלו נעשים בצורה דיסקרטית והם מתאימים כמובן גם לגברים וגם למגזר הדתי.
            
ד"ר יוסף ברגר - בוגר בית הספר לרפואה של הדסה והאוניברסיטה העברית בירושלים. 
 ד"ר ברגר הינו מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית. עשרות שנים של ניסיון והשתלמויות בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית הביאו את ד"ר ברגר למקצועיות ומיומנות בתחום ותוצאות טיפוליו מדברות בעד עצמן.  


תחומי עיסוק ופעילות: 
רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בית החולים רמב"ם.
לשעבר מנהל שירות כירורגיה פלסטית ואסתטית בבית החולים פוריה(עד 2014), חבר בוועדת בחינות ההתמחות להכרה בתואר "מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית" מטעם המועצה המדעית. 
מנהל שתי מרפאות פרטיות. 
מנתח בבתי חולים פרטיים יוקרתיים, מבצע מאות ניתוחים פלסטיים ואסתטיים בכל שנה - בעל ניסיון רב בתחום. 
משתתף פעיל ומרצה בכנסים בארץ ובחו"ל, מקפיד להתעדכן בחידושי המקצוע אצל מיטב המומחים בעולם וכן נותן חוות דעת מומחה בבתי משפט, בנושאי תביעות על רקע ניתוחים פלסטיים.
בוחן ומכין מסיימי התמחות לבחינה.

טיפולים אסתטיים
טיפולים אסתטיים
טיפולים אסתטיים הינם טיפולים רפואיים משלימים שלא דורשים התערבות כירורגית ומטפלים בקשת רחבה של בעיות אסתטיות

קרא עוד

ניתוחים פלסטיים
ניתוחים פלסטיים
ד"ר יוסף ברגר הינו רופא מומחה בכירורגיה פלסטית וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. בעל ניסיון רב שנים בתחום.

קרא עוד

ניתוחי אף
ניתוחי אף
"האף הוא חשוב באמצע הפרצוף..." כך אומר הלחן של נורית הירש ויש עניין רב בחשיבותו של האף מעצם מיקומו בפנים שלנו.

קרא עוד

טיפולים רפואיים
טיפולים רפואיים

קרא עוד

כירורגיה פלסטית ואסתטית במיטבה

ניתוחים פלסטיים כפי שאנו מכירים כיום החלו בשנות ה – 60 ומאז ענף האסתטיקה הרפואית הלך וגדל עד לטיפולים אסתטיים שלא מצריכים התערבות כירורגית כלל.
"האף הוא חשוב באמצע הפרצוף..." כך אומר הלחן של נורית הירש ויש עניין רב בחשיבותו של האף מעצם מיקומו בפנים שלנו. האף הוא מרכז הפנים ויש לו השפעה רבה על הסימטריה והאסתטיות של הפנים, לכן פגמים באף יכולים להיות משמעותיים מאוד על המראה הכללי.
ניתוחים פלסטיים בכללם הם בשורה שהביאה עימה ישועות לאנשים רבים. תחילה המיקוד היה בפגמים מולדים, טיפול משלים לפציעות ועם הזמן נראה כי לתחום זה יש פוטנציאל גדול לטפל לא רק בפגמים אלא לשנות ולטפח אזורים מסויימים שהטבע לא עשה עימם חסד.
ניתוחי חזה המוצעים כיום באסתטיקה הפלסטית הרפואית יכולים לשפר ולתקן כל פגם באזור החזה. אם בעבר התפעלו מהאפשרות של הגדלת חזה, ניתן לומר כי עברנו כברת דרך מקצועית שהביאה לתחום מגוון רחב של אפשרויות "תיקון" החזה.
זה הרי לא סוד שלאסתטיקה הרפואית אין בלעדיות על המין הנשי. 
כולנו חלק מהטבע ועל כולנו חלים חוקי כח המשיכה, ההתבגרות ונזקי הזקנה. 
בטן בעלת עור עודף רפוי הוא מראה בלתי אסתטי לחלוטין. ירידות דרסטיות, עליות וטלטלות במשקל גורמות להיווצרות עור עודף. כמו גם אצל נשים הריונות בכלל ולאחר לידות בניתוח קיסרי בפרט הבטן הופכת להיות רופסת ומידלדלת.
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA