ניתוחים פלסטיים לגברים

ניתוחים פלסטיים לגברים
זה הרי לא סוד שלאסתטיקה הרפואית אין בלעדיות על המין הנשי.
כולנו חלק מהטבע ועל כולנו חלים חוקי כח המשיכה, ההתבגרות ונזקי הזקנה. 

        

כל אדם בנוי בצורה אחרת ולא כולנו מרוצים ממה שקיבלנו. אם בעבר ענן הסודיות היה הכרחי לגבר שביקש להיכנס לקליניקה לטיפול אסתטי או ניתוח אסתטי, נראה כי היום המודעות העצמית של גברים גבוהה לא פחות מנשים והם מגיעים באופן גלוי ופתוח לשפר את המראה שלהם ולטפל בפגמים אסתטיים.
מה גם שבמרפאה לכירורגיה פלסטית מטפלים בבעיות רפואיות "לגיטימיות" כמו גידולי עור, שומות וכד'.

אחד הטיפולים פורצי הדרך לגברים הוא ניתוח חזה. מסיבות התפתחותיות, גנטיות וכו' ישנם גברים עם חזה בולט החוצה או פטמות לא סימטריות, גדולות מידי, רחוקות וכד', בניתוח קצר ניתן לטפל בכל הפגמים הלא אסתטיים ולהחזיר את הביטחון ללכת עם חזה זקוף.בתחום הניתוחים האסתטיים לגברים, מציע ד"ר ברגר :

ניתוח עפעפים 
ניתוח אף 
הצמדת אוזניים בולטות


התקשר/י וקבע/י פגישת ייעוץ לא מחייבת עם ד"ר ברגר.הקטנת חזה לגבר - תיקון גניקומסטיה
הקטנת חזה לגבר - תיקון גניקומסטיה
גניקומסטיה - (מקור השם מיוונית - שד אישה) היא התפתחות חריגה של בלוטות חלב גדולות בגברים.

קרא עוד

ניתוח עפעפיים – ליהנות מתוצאות נהדרות
ניתוח עפעפיים – ליהנות מתוצאות נהדרות
אחד הניתוחים השכיחים ביותר בתחום הרפואה הפלסטית, הוא ניתוח עפעפיים והוא מתאים גם לנשים וגם לגברים. ניתוח עפעפיים, בין אם מבוצע יחד עם ניתוח הרמת גבות ובין אם לאו, נדרש, במקרים רבים, בעקבות סימני הגיל, המופיעים בגילאים המבוגרים יותר.

קרא עוד

ניתוח מתיחת פנים
ניתוח מתיחת פנים
ניתוח מתיחת פנים מתמקד במתיחת שרירי הצוואר ובהרמת הפנים. לאחר הליך כזה הפנים עוברות שינוי משמעותי והמראה צעיר בשנים. רבות. חשוב לדעת כי בניתוח מתיחת פנים הוא בעיקרו הרמת פנים – הרמה של הרקמות שנפלו.

קרא עוד

ניתוח הצמדת אוזניים
ניתוח הצמדת אוזניים
מטרתו של ניתוח אוזניים היא לתקן או 'להשכיב' אוזן גדולה או בולטת במיוחד.

קרא עוד

מתיחת צוואר
מתיחת צוואר
הצוואר הינו אחד האזורים החשופים והבולטים במראה שלנו, חלק מהרצון הטבעי במראה צעיר ורענן הוא צוואר ברבורי חלק ומתוח. אחד הסימנים הבולטים ביותר שלך תהליכי ההזדקנות הוא צוואר רופס ונפול, אחוז גדול מהאוכלוסייה סובל מהזדקנות הצוואר עוד לפני שסימני ההזדקנות נותנים אותותיהם בפנים.

קרא עוד

מתיחת בטן
מתיחת בטן
כולנו רוצים גוף מושלם, מתוח וחטוב. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לנו ליהנות ממגוון של פתרונות אסתטיים שונים, העוזרים לנו להגשים חלום ולהתהדר בגוף, בעל מראה צעיר ורענן יותר. אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולאריים בשנים האחרונות הוא ניתוח מתיחת בטן.

קרא עוד

ניתוחי אף
ניתוחי אף
ניתוח אף נועד לאנשים אשר לא מרוצים מאפם, בין אם זה גודל או צורת האף. במסגרת ניתוח זה ניתן להקטין או להגדיל את גודל האף, ניתן לשנות את צורת קצה האף או גב האף, ניתן להצר את הנחיריים ולשנות את הזווית בין האף לשפה העליונה ועוד.

קרא עוד

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA