מתיחת בטן /היקפית

ניתוח מתיחת בטן – ליהנות מפתרונות אסתטיים מתקדמים
כולנו רוצים גוף מושלם, מתוח וחטוב. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לנו ליהנות ממגוון של פתרונות אסתטיים שונים, העוזרים לנו להגשים חלום ולהתהדר בגוף, בעל מראה צעיר ורענן יותר. אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולאריים בשנים האחרונות הוא ניתוח מתיחת בטן.
ניתוח זה, המוצע על ידי פלסטיקאים מומחים, הינה דרך נפלאה לשוות לבטן מראה טוב יותר, בעיקר לאחר הורדה ניכרת במשקל ובמקביל ליהנות מתחושה נוחה ונעימה יותר.
 

 
 
כיצד מתבצע הניתוח ? 
ניתוח מתיחת בטן נחשב כהליך כירורגי מתקדם, המאפשר קבלת בטן שטוחה יותר והצרת היקפי הגוף. הניתוח, הנקרא גם אבדומינופלסטיה (Abdominoplasty) הינו ניתוח פלסטי מורכב, המתאים לכל אלה, המעוניינים להיפטר מעודפי עור ושומן בבטן, בין אם בעקבות ירידה דרסטית במשקלם, או במידה ומדובר בנשים, בעקבות הריונות רבים.
 
במסגרת מתיחת בטן, מבצע המנתח שני חתכים עיקריים, הראשון מעל אזור המפשעה ואילו השני סביב אזור הטבור. לאחר שמפריד המנתח את העור והשומן מהשרירים, מקרב המנתח את שרירי הבטן זה לזה, ובמקביל מהדק את העור מעליהם. ברוב המקרים הניתוח ישולב עם שאיבת שומן של המותניים והבטן העליונה. הניתוח מתבצע בהרדמה מלאה ואורך בין שעתיים לשלוש שעות. לאחר הניתוח קיים צורך באשפוז של יממה, בדרך כלל, על מנת להתאושש ולהחלים כראוי. לאחר החזרה הביתה מתקיים תהליך התאוששות של מספר שבועות, שלעיתים כרוך גם בלבישת חגורת בטן לצורך החלמה מהירה וטובה יותר. ניתוח מתיחת בטן יכול לשנות באופן דרמטי את מראה הבטן, אולם חשוב לדעת, כי לאחר הניתוח נותרת צלקת, המשתנה באורכה ובמראה הסופי שלה במשך הזמן, בהתאם לנתונים המקוריים של המטופל לפני הניתוח .
 
 

 
 
 
 
ניתוח בטן היקפי
מתיחת בטן זהו ניתוח מדהים, אך מה עם קפלי המתניים  ואלה שבכיוון הגב?
קראו לזה בכמה שמות…: שניצלים, love handels ועוד…
כריתת עודפי העור במותניים, לכיוון הגב ואף בכל ההיקף מחטב את הגוף במידה מירבית.
לניתוח זה קוראים ניתוח בטן היקפי.
ניתוח מתיחת בטן היקפית מורכב יותר אך מאפשר תוצאות רחבות יותר וגוף מחוטב יותר.
 
 
 
 
 כיצד לבחור מנתח מתאים ?
במידה ואתם מעוניינים במתיחת בטן, מומלץ לכם לפנות אל פלסטיקאי מקצועי, המתמחה בניתוחים מסוג זה. 
אתם מוזמנים לבוא לד"ר ברגר – מנתח פלסטי בכיר לפגישת ייעוץ. 
במסגרת המפגש תתבצע בדיקה ואבחון מצבכם, על מנת לבדוק האם ניתוח זה אכן נדרש ואיזו פעולה פלסטית מדויקת יש לבצע. מפגש זה יאפשר לכם לדעת בדיוק לקראת מה אתם הולכים וכן ליהנות ממקצועיות, ניסיון ויחס אישי לאורך כל הדרך.
 
 
 
 
 
כאשר אנשים הולכים לקראת ניתוחים פלסטיים, בחירתו של פלסטיקאי מתאים חשובה ביותר על מנת ליהנות מהתוצאות הטובות ביותר.
לא די במרפאה קרובה לבית או בהצעת מחיר נמוכה.
 

 
 
ד"ר יוסף ברגר - לבחור נכון ללא פשרות
ד"ר יוסף ברגר, מומחה בכירורגיה פלסטית ואסטתית, מזמין אתכם ליהנות מפתרונות פלסטיים מתקדמים, עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר. ד"ר ברגר, בעל עשרות שנות ניסיון בתחום הפלסטיקה ומומחה לניתוחים פלסטיים מסוגים שונים, מאמין בהגשמת חלומות ובהזדמנות לבחור נכון ומתאים.
 
 
 
בקליניקה של ד"ר ברגר תוכלו לזכות בטיפול מקצועי, ביחס אישי לאורך כל הדרך וברמת שירות גבוהה במיוחד. 
בין אם מדובר בניתוח למתיחת הבטן, הגדלת חזה, מילוי קמטים ועוד, יותאם לכם הטיפול המתאים והנכון ביותר.
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA