ניתוח עפעפיים – ליהנות מתוצאות נהדרות

אחד הניתוחים השכיחים ביותר בתחום הרפואה הפלסטית, הוא ניתוח עפעפיים והוא מתאים גם לנשים וגם לגברים. 
ניתוח עפעפיים, בין אם מבוצע יחד עם ניתוח הרמת גבות ובין אם לאו, נדרש, במקרים רבים, בעקבות סימני הגיל, המופיעים בגילאים המבוגרים יותר. 
ד"ר יוסף ברגר מציע מבחר של טיפולים פלסטיים שונים באזור הפנים, לרבות ניתוח עפעפיים, העוזרים להשיב את המראה הצעיר לפנים ומשפרים באופן משמעותי את התחושה האישית. 
ד"ר ברגר, מומחה בכירורגיה פלסטית ובעל ניסיון של שנים רבות בתחום, נחשב בין הפלסטיקאים המובילים בארץ ועומד לרשות מטופליו הרבים עם רקורד של אלפי ניתוחים פלסטיים מוצלחים.

                        

מהו ניתוח עפעפיים?
 בעקבות הגיל מאבד עורנו את האלסטיות שלו ומתחיל תהליך של רפיון העור, המלווה בקמטוטים וכפלים בעיקר באזור העיניים. כוח הכבידה, המשפיע אף הוא על העפעפיים עצמם, מושך אותם כלפי מטה וגורם למראה מקומט מעליהם ומתחתם. לצד המראה העייף, הכבד והנטול חיוניות, מלוות תופעות אלו, לעיתים, גם בפגיעה בשדה הראייה. 

הטכנולוגיה הרפואית הפלסטית המתקדמת, מציעה מבחר של פתרונות יעילים במיוחד, העוזרים להתמודד עם מצבים שונים, כגון: מתיחת פנים, הרמת מצח ועוד. ניתוח עפעפיים, הכולל הרמת עפעפיים עליונים או תחתונים ומלווה במקרים רבים גם עם הרמת גבות, נחשב אחד הפתרונות המתאימים ביותר במקרים אלה. במסגרת ניתוח זה, הכולל הרמת עפעפיים, מסירים שומן ועודפי עור ושריר מהעפעפיים התחתונים והעליונים. ניתוח זה יכול לתקן עפעפיים עליונים צנוחים ועפעפיים תחתונים נפוחים, המשווים לפנים מראה מבוגר ועייף יותר. לעומת זאת, ניתוח הרמת עפעפיים איננו יכול לטפל בבעיות של קמטים בצידי העיניים או בבעיות של גוון עור. את הניתוח הזה כאמור, ניתן לבצע לצד ניתוח נוסף - הרמת גבות, או ניתוח מתיחת פנים או מצח. 

ניתוח עפעפיים, הכולל הרמת עפעפיים עליונים, נמשך כ – 45 דקות בדרך כלל, במסגרתו מסלקים את עודפי העור ושקיות השומן דרך חתך מיוחד המתבצע לאורך העפעף העליון. החתך, שמתבצע בקו הקפל הטבעי, כמעט ואיננו נראה לאחר הניתוח בשל מיקומו. ניתוח הרמת עפעפיים תחתונים ארוך יותר, ולכן ההחלמה ממנו נחשבת ארוכה יותר, בהשוואה לניתוח המבוצע בעפעפיים העליונים. כך או כך, ניתוח זה נחשב יעיל ביותר ומאפשר ליהנות מתוצאות מצוינות. 

לבחור בפתרון המתאים ביותר
 זוהי ההזדמנות שלכם להשיב לפנים שלכם את המראה הצעיר, המתוח והרענן יותר. ניתוח העפעפיים, המוצע לכם על ידי ד"ר ברגר, הוא פתרון אסתטי יעיל במיוחד, המתאים לרבים, הסובלים ממראה מבוגר שאיננו תואם את גילם. ניסיונו המקצועי הרב של ד"ר ברגר, היחס האישי והפתרונות הטכנולוגים המתקדמים שהוא מציע במסגרת מרפאותיו בחיפה ובקרית ביאליק, מאפשרים לכם לבחור בדרך חדשה ובפתרון יעיל, מתקדם ומתאים ביותר. 

ניתוח לעפעפיים תחתונים - ניתוח עפעפיים משודרג
ניתוח לעפעפיים תחתונים מיועד לסילוק שקיות שומן, עור עודף ושיפור טונוס השרירים. בעיה נוספת שאינה מתוקנת בד"כ בניתוח זה, היא השקע האלכסוני קשתי בין האף לעפעף התחתון. שקע זה נובע מצניחת שומן הלחי (בחלק מרכזי-פנימי) והתרוקנות מרכז הפנים.

ניסיון להעלמת הקשת השקועה של העין ע"י הוצאת כל שקיות השומן הוא שגיאה נפוצה וגורם למראה שקוע וכך בעצם להרעה של המראה האסתטי של העין.


דרכי טיפול:
הפתרון הנכון הוא למלא את השקע הזה. מילוי יאפשר לבצע את ניתוח העפעפיים התחתונים תוך שימור רוב השומן בהם.
המילוי יכול להיות ע"י הרמת הלחי (במתיחת פנים), ע"י העברת חלק מהשומן של העפעפף לשקע שתחת העפעף או ע"י הזרקת שומן שנשאב מאזור אחר בגוף (בטן, מותניים, ירכיים).

באיזה חומר מילוי כדאי להשתמש?
הזרקת שומן היא בחירה טובה כי באותה הזדמנות אפשר למלא אזורים נוספים בפנים.

סיכום:
ניתוח העפעפיים הופך להיות ניתוח לשיפור מראה הפנים בתוספת מחיר קטנה וכמעט ללא הארכת תקופת ההחלמה.

ד"ר ברגר מבצע את כל ניתוחי הפנים, כולל כל האפשרויות שהוזכרו במאמר זה.
כגון: ניתוחים לעיצוב הגוף, החזה, ניתוח אף ואוזניים.

הזרקת בוטוקס וחומרי מילוי קמטים הן חלק ממכלול הטיפולים הניתנים במרפאה.

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA