ניתוח להרמת גבות ומצח

כדי להחזיר לפנים את המראה המתוח והצעיר יותר
לקראת שלהי גיל השלושים ותחילת שנות הארבעים מתחילים להופיע על פנינו סממני הגיל השונים, הבאים לידי ביטוי בקמטוטים באזור העיניים בעיקר, אך באזורים נוספים בפנים. לצידם, מתחיל לצנוח גם קו הגבות, המוביל לצניחת העפעפיים. גם המצח עצמו איננו מתוח יותר כפי שהיה ומראהו נפול יותר מבעבר.

במרפאתו של ד"ר יוסף ברגר מציעים לכם מגוון של ניתוחים פלסטיים שונים שיעזרו לכם להתמודד עם סממני הגיל. בעזרת ניתוח הרמת גבות או הרמת מצח, תוכלו להשיב לפניכם את המראה הצעיר והמתוח יותר. ניסיונו הרב של ד"ר ברגר, מומחה בכירורגיה פלסטית ואסטתית, והידע הרב שצבר בתחום זה, מאפשרים לו להציע לכם את הפתרונות המתאימים והנכונים ביותר עבורכם. 

מהו ניתוח הרמת גבות ומצח?
ניתוח הרמת מצח, הנקרא גם: ניתוח הרמת גבות, הוא ניתוח פלסטי, המשווה לפנים מראה רענן וצעיר יותר באזור שמעל העיניים. הזדקנות חלקו העליון של הפנים, מובילה למראה של גבות נפול יותר, משהיה בגיל צעיר יותר, וכן להופעת קמטים לרוחב המצח וקמטים אורכיים בין הגבות, הנקראים גם "קמטי זעף". תופעות אלו משוות לפנים מראה עייף, עצוב וכועס. 

ניתוח הרמת גבות, או הרמת מצח, מתאים לנשים וגברים המעוניינים במראה צעיר ומתוח יותר, ואינם זקוקים או אינם מעוניינים במתיחת פנים מלאה. ניתוח זה איננו נחשב מסובך ומורכב יותר, והוא מאפשר להחזיר את הגבות חזרה למקומן בעזרת מתיחת העור בצידי הפנים, באזור שמתחת לקו השיער. 

ניתוח הרמת גבות או הרמת מצח נמשך בדרך כלל כשעה, אולם עשוי לכלול גם ניתוח להרמת עפעפיים, ואז נמשך זמן רב יותר. ניתוח זה מתבצע בהרדמה מקומית עם טשטוש וכולל החלמה מהירה מאד, בדרך כלל אפשר לחזור לשגרה תוך מספר ימים עם מעט מאד הגבלות. הטכנולוגיה המתקדמת בתחום הרפואה הפלסטית והפתרונות הרבים והיעילים במיוחד שהיא מציעה, הופכים את הניתוח לפתרון מתאים עבור נשים וגברים בין הגילאים 35 עד 70.

סוג הניתוח מותאם למבנה פני המנותח/ת: אצל נשים יותר ו החתכים בשיער או בקו השיער, בעוד אצל גבר נבחר לעיתים הרמה ישירה של הגבות. לעיתים אפשרית הרמה של החלק הצדדי של הגבות בלבד.

לבחור את המתאים ביותר עבורכם
על מנת ליהנות מיתרונותיו הרבים של הניתוח, ישנה חשיבות רבה להתאמתו על ידי כירורג פלסטי מומחה, הבקיא בתחום. מכיוון שלעיתים כולל ניתוח הרמת גבות או הרמת מצח גם ניתוחים נוספים, כמו הרמת עפעפיים, חשוב לאבחן באופן מדויק את מצבו של המטופל, על מנת להתאים לו את הפתרון הנכון והיעיל ביותר.

ניסיונו הרב של ד"ר ברגר בתחום זה, מאפשר לו להעניק למטופליו הרבים את הטיפולים הנכונים ביותר עבורם. מרפאותיו של ד"ר ברגר, הממוקמות בחיפה ובקרית ביאליק, מציעות אווירה נינוחה, ויחד עם הצוות המיומן, אפשר לעבור את ההליך הרפואי, לאורך כל שלביו, באופן נעים יותר. הליווי הצמוד של ד"ר ברגר לאורך כל הדרך והרמה המקצועית הגבוהה, עוזרים ליהנות מהטיפול הטוב ביותר. 


נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA