ניתוחי אף

ניתוחי אף – כדי ליהנות ממראה מעוצב ומתאים
ניתוח אף נועד לאנשים אשר לא מרוצים מאפם, בין אם זה גודל או צורת האף. במסגרת ניתוח זה ניתן להקטין או להגדיל את גודל האף, ניתן לשנות את צורת קצה האף או גב האף, ניתן להצר את הנחיריים ולשנות את הזווית בין האף לשפה העליונה ועוד. 
 
גלריית תמונות לפני ואחרי בתחתית העמוד

ניתוחים פלסטיים המוצעים על ידי פלסטיקאים בכירים, מאפשרים לכם ליהנות ממראה נהדר, טבעי ומתוצאות מרשימות במיוחד.
חשוב לזכור, כשמתעניינים בניתוחים פלסטיים, צריך לדעת למי לפנות, וכדאי ללכת למנתח פלסטי בכיר בעל ניסיון. 

 
מהו ניתוח אף ?
ניתוח אף הינו הניתוח הפלסטי הנפוץ ביותר בעולם. מטרתו לשנות את צורת האף, ולהתאימו למבנה הפנים, או לשיפור הנשימה עקב הפרעות נשימה וכדומה.
הוא  מבוצע בהרדמה מקומית או כללית. כמובן שלפני הניתוח כמו בניתוחים פלסטיים אחרים, יש חשיבות רבה לפגישת ייעוץ עם המנתח הפלסטי על מנת לגשר בין רצון המטופל ליכולת והידע המקצועי של הפלסטיקאי. כיום ישנה שיטה נוספת לניתוח אף והיא ניתוח אף בשיטה הפתוחה.
 
למי מתאים ניתוח פלסטי באף ?
כאמור, ניתוחים באף הינם בין הניתוחים הפלסטיים השכיחים ביותר בעולם כולו. ניתוח פלסטי מסוג זה מוצע על ידי פלסטיקאים רבים, המתמחים בתחום זה. האף שלנו, בהיותו בולט ונראה לעין, מושך אליו תשומת לב ומשפיע על מראה הפנים שלנו באופן משמעותי. במקרים בהם מדובר באף גדול, מחודד מדי או גבנוני, ישנה אפשרות לבצע ניתוח , על מנת לשוות לפנים מראה יפה יותר, כך שאפנו יתאים באופן הנכון ביותר לפנים. בין אם מדובר במקרים של אף עקום או אף בעל צורה חריגה במיוחד, ובין אם מדובר באף שנפגע כתוצאה מתאונה, ניתוח כזה  הינו פתרון מצוין, המאפשר ליהנות מתוצאות נהדרות. הקדמה הטכנולוגית והחידושים הרפואיים השונים, מהם נהנה תחום הפלסטיקה, הם הזדמנות ליהנות מתוצאות מרשימות. ניתוח באף, שמוצע בדרך כלל מטעמים אסתטיים, מתאים גם במקרים של קשיי נשימה, הנובעים, לרוב, ממבנה לא תקין של מחיצת האף. גם במקרה כזה נכנס מנתח פלסטי לתמונה.
 
מטופלת כ-7 שנים לאחר ניתוח אף

 
 
 
 
 
לקביעת ייעוץ אצל דר' ברגר מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם
 
 
 
 
 

לפני ואחרי ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA