שאיבת שומן או דיאטה??

כמה פעמים שמעת מרופא/ה או תזונאי/ת שמומלץ לרדת במשקל כדי לשמור על הבריאות? לא מעט.. 
זה לא פשוט, לשנות הרגלי אכילה, להחליף מקורות תזונה ולהקפיד על פעילות גופנית, לא נעים ולא כולם בנויים לזה. ניתוח שמוציא שומן מהגוף הוא גם אסתטי וגם מסייע לבריאותכם. 

הסרת ק"ג שומן מהגוף שוות ערך ל 9000 קלוריות, 5 ק"ג שווים ל 45000 קלוריות!!! 

בשאיבת שומן מוציאים שומן נקי, לא נוזלים, לא חלבונים ולא מרכיבים אחרים, נטו שומן. אותו שומן שמצטבר באזורים הכי פחות מחמיאים של הגוף, בטן, מתניים, צידי ירכיים ועוד. ניתוח שאיבת שומן הינו ניתוח לעיצוב הגוף שמטרתו אסתטיקה, ההליך מבוצע ע"י שאיבת שומן או כריתת שומן ועור עודף, בדיוק כמו בניתוח מתיחת בטן, זרועות וירכיים.

כיום גובר הטרנד לחפש פתרונות קלים יותר ופחות פולשניים, זה נחמד, אך פחות יעיל בפועל מאחר שפחות שומן מתפרק וגם לא תמיד ניתן להוציא את השומן מהגוף בדרכים לא פולשניות.

כמובן שאין תחליף לדיאטה ותזונה נכונה תמיד צריכה להיות בסדר העדיפויות, יחד עם זאת היתרון בהוצאת שומן באמצעות שאיבה הוא השיפור המשמעותי שמתקבל בעיצוב הגוף – תוצאה שלא ניתן להשיג בדרכים אחרות באותו פרק זמן.

ד"ר ברגר מציע במרפאתו מגוון פתרונות פלסטיים מתקדמים, הטכנולוגיה הרפואית התפתחה משמעותית בשנים האחרונות והידע הרב שצבר ד"ר ברגר ונסיונו בתחום מביא לתוצאות פנומנליות. 
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA