ניתוח שאיבת שומן – לגוף מעוצב ומתוח יותר

ניתוח שאיבת שומן – לגוף מעוצב ומתוח יותר

כולנו רוצים ליהנות מגוף מתוח, מעוצב ויפהפה. אולם, לא כולנו ניחנו בגנים או בסגנון חיים, שעוזרים לנו ליהנות מגוף כזה. ד"ר יוסף ברגר, מומחה בכירורגיה פלסטית ואסטתית משנת 1991 ובעל ניסיון רב וכן ידע מקצועי בתחום זה, מזמין אתכם לבחור פתרון פלסטי מוביל, ניתוח שאיבת שומן, כדי להשיב לגופכם את מראהו המעוצב, המפוסל והמתוח יותר. הפתרונות הפלסטיים המתקדמים, לאור הטכנולוגיה הרפואית שהתפתחה בשנים האחרונות, הידע המקצועי הרב של ד"ר ברגר וניסיונו בתחום, הם הזדמנות לבחור נכון ומתאים 

מהו ניתוח שאיבת שומן?
ניתוח שאיבת שומן, שהופך פופולארי יותר ויותר בשנים האחרונות, נועד להסיר שומן לא רצוי ועודף מאזורים מסוימים בגוף, כמו הבטן, המותניים, הישבן, הירכיים, הברכיים, הזרועות, הסנטר, הלחיים והצוואר. ניתוח שאיבת שומן איננו תחליף לדיאטה או לאורח חיים בריא ונכון יותר, הכולל גם התעמלות. זהו פתרון אסתטי, המתאים במקרים בהם שיטות ההרזיה הרגילות אינן יכולות לעזור. לעיתים קיימים בגופנו מצבורי שומן, שאינם ניתנים להסרה בדרכים קונבנציונאליות, כך שניתוח שאיבת שומן הינו הצעד הנכון ביותר, לצורך הסרת שומן מאזורים עקשנים במיוחד. 


ישנן מספר טכניקות מתקדמות וחדישות, המוצעות במסגרת ניתוח שאיבת שומן. טכניקות אלו כוללות שאיבת שומן בעזרת מכשיר שאיבה רוטט (PAL), בעזרת טכניקת טומסנט (Tumescent) וכן באמצעות השיטה הסופר-רטובה. טכניקות אלו מאפשרות לכירורג הפלסטי לבחור, עבור המטופל, את הפתרון המדויק ביותר עבורו, בהתאם למצבו, ובדרך זו להשיג את התוצאות הטובות ביותר ולאפשר החלמה מהירה יותר. כדאי לזכור, כי ככל שניתוח שאיבת שומן מקיף יותר וכולל אזורים בעלי שטח גדול יותר, כך ההחלמה ממושכת יותר. אולם, טיפולו הקשוב של הכירורג הפלסטי, וכן התאמתה המדויקת של טכניקת הטיפול למצבו של המטופל, יאפשרו ויעזרו למנותח להתמודד עם ההחלמה באופן הטוב ביותר. 


אמצעים חיצוניים כמו שימוש בגלי קול אינם מוציאים שומן מהגוף ולכן יעילותם מצומצמת מאוד. אמצעים חדישים כמו לייזר  לא הוכיחו תועלת בניתוח מסוג זה.
למי זה מתאים?
ניתוח שאיבת שומן מתאים לגברים ונשים בעלי משקל גוף תקין, בעלי עור עבה וגמיש, שיש להם מצבורי שומן מיותר באזורים שונים בגוף. ככל שמדובר במנותחים צעירים יותר, שעורם גמיש יותר, כך ניתן ליהנות מתוצאות של שאיבת שומן טובות יותר, אולם הגיל איננו מהווה גורם מרכזי, ולכן גם מנותחים מבוגרים יותר יכולים ליהנות מיתרונותיו הרבים של ניתוח מסוג זה. לצד כל זה, חשוב לדעת, כי ניתוח זה איננו מומלץ לפני תום גיל ההתבגרות. 


בתום הניתוח מולבש מחוך ייעודי  שעוזר להקטין את בצקת והנפיחות הנלווים לניתוח ולהצמיד את העור  לקוי הגוף המעוצבים מחדש. מחוך זה נלבש למשך 3 שבועות. רוב הנפיחות חולפת בשבועות הראשונים. תוצאה סופית נצפית אחרי 3 חודשים.

ניסיונו הרב של ד"ר ברגר אל מול אלפי מנותחים במהלך השנים, לצד הידע המקצועי הרב שרכש, הם הזדמנות לבחור בטיפול מסוג זה או בטיפולים פלסטיים אחרים, אותם מציע ד"ר ברגר במרפאותיו שבחיפה ובקרית ביאליק. זה הזמן להתקשר לאחת ממרפאותיו ולבחור את הטיפול המתאים לכם ביותר. 

לקביעת ייעוץ אצל ד"ר ברגר 
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA