ניתוח עיצוב ומתיחת ירכיים – פיתרון פלסטי לעיצוב הירך

ניתוח מתיחת ירכיים, המוצע על ידי ד"ר יוסף ברגר, מומחה בכירורגיה פלסטית, נחשב בין הפתרונות היעילים ביותר, במקרים של עור עודף באזור הירכיים. במרפאותיו של ד"ר ברגר, הממוקמות בחיפה ובקרית ביאליק, תוכלו למצוא מגוון של פתרונות פלסטיים שונים, לרבות ניתוח מתיחת ירכיים לצורך עיצוב ירכיים, הנחשבים יעילים ומתקדמים ביותר. ניסיונו המקצועי הרב של ד"ר ברגר, הידע שצבר בתחום וכן היחס האישי והליווי הצמוד שמעניק למטופליו, מאפשרים לו להציע לכם את הטוב ביותר.

מהו ניתוח מתיחת ירכיים?
ניתוח מתיחת ירכיים הינו ניתוח פלסטי העוזר להתמודד במקרים של עודפי עור גדולים במיוחד באזור הירכיים, העלולים לגרום, מלבד לתחושה הלא נעימה והמראה הלא אסתטי, גם לבעיות רפואיות שונות. ניתוח מתיחת ירכיים, המשמש לצורך עיצוב ירכיים, מתאים במקרים של הרזייה גדולה מאד במשקל, שהותירה עודפי עור שאינם אלסטיים דיים מכדי להתכווץ. הפתרונות המתקדמים, במסגרת הרפואה הפלסטית, הובילו לפיתוחם של טיפולים מסוגים שונים, העוזרים להתמודד עם עודפי העור ומסייעים בחיטוב הגוף. ניתוח עיצוב ירכיים, הינו אחד מהם. במסגרת ניתוח זה מוסר העור העודף, נמתח העור שנוצר ומתבצע הליך של עיצוב ירכיים מחודש. תוצאותיו של הניתוח כוללות את הצרת היקף הירכיים לצד הסרת העור העודף. במקרים רבים מתבצע ניתוח זה לצד ניתוח שאיבת שומן. 

ניתוח מתיחת ירכיים מתבצע במשך מספר שעות, תחת הרדמה מלאה, ובמסגרתו נעשה חתך באזור המפשעה, המאפשר למתוח את העור כלפי מעלה, או באמצעות חתך לאורך הירך, העוזר למתוח את העור למספר כיוונים. ההחלמה מהניתוח אורכת מספר שבועות בדרך כלל,  אולם כבר במהלכה ניתן לראות תוצאות מיידית. יש לציין, כי על מנת ליהנות מתוצאותיו של הניתוח לאורך זמן, חשוב לשמור על משקל גוף תקין ולשלב גם פעילות גופנית, שכן אלו לא תישמרנה במקרים של השמנה חוזרת. שיטות הניתוח השונות עוזרות להתמודד עם מקרים שונים, ובהתאם למצוא את הפתרון הנכון והמתאים ביותר לכל מטופל. 

מקצועיות, שירות ברמה גבוהה ופתרון רפואי מתאים
הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים, במסגרת הרפואה בתחום הפלסטי, מאפשרים לנו ליהנות מגוף מחוטב ומעוצב יותר. עיצוב ירכיים בעזרת פתרונות אלו, מעניק לנו איכות חיים טובה יותר ומראה אסתטי יותר. בעזרתו של ד"ר ברגר ובזכות ניסיונו הרב בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית, ניתן למצוא ניתוחים פלסטיים יעילים במיוחד, המתאימים למקרים שונים. התאמתו המדויקת של הטיפול לצרכיו של המטופל, ביצועו של הניתוח הפלסטי באופן המקצועי והמיומן ביותר, וכן האווירה הנינוחה והנעימה במקום, מאפשרים לד"ר ברגר לספק את המענה המתאים והנכון לכל מטופל ומטופל. 

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA