ניתוח עיצוב זרועות – לזרועות מתוחות יותר

השינויים במשקל הגוף לאורך השנים ואף ירידה דרסטית במשקל, כוח המשיכה, תהליכי שונים בגוף ועוד - כל אלה פוגמים באלסטיות של עורנו, ומובילים לעור רפוי ומידלדל. הזרועות, אחד האזורים המועדים לתופעות אלו, סובלות בגילאים המבוגרים יותר מעודפי עור, העלולים, במקרים הקשים במיוחד, להפריע בתנועה, להגביל בבחירת הבגדים, אך גם לגרום לתחושה אישית לא נוחה, בשל המראה הלא אסתטי שהם יוצרים. ד"ר יוסף ברגר, מומחה בכירורגיה פלסטית ואסטתית, ובעל ניסיון רב בתחום זה, מזמין אתכם ליהנות ממבחר של פתרונות אלסטיים מתקדמים במיוחד, כמו ניתוח עיצוב זרועות.

מהו ניתוח עיצוב זרועות וכיצד הוא מתבצע?
בין אם בעקבות ירידה דרסטית במשקל ובין אם בעקבות הגיל, עלולות הזרועות לסבול מתהליך של רפיון עור ודלדול שרירים. במקרים אלה מציעה הכירורגיה הפלסטית פתרון רפואי מתקדם ויעיל במיוחד, ניתוח עיצוב זרועות. 

ניתוח עיצוב זרועות הינו ניתוח פלסטי, במסגרתו מוסר העור העודף. הניתוח, שאורך בדרך כלל שעה וחצי  ומתבצע תחת הרדמה מלאה, כולל מתיחת זרועות בעזרת חיתוך מיוחד, המתבצע לאורך הזרוע, בין בית השחי למרפק. מיקומו של החתך ואורכו נקבעים על ידי הכירורג הפלסטי, בהתאם למצבו של המטופל. לאחר שהוסר העור העודף, נמתח העור הנותר ומהודק לגוף. כמו כן, ישנם מקרים בהם לצד ניתוח עיצוב זרועות זה, מתבצע גם ניתוח שאיבת שומן. 


              


למי זה מתאים?
חשוב לזכור, כי ניתוח עיצוב זרועות נועד לשם טיפול בעור העודף והרפוי. אולם, יש לקחת בחשבון כי נותרות צלקות לאורך הזרועות, ולכן מתאים טיפול זה בעיקר לאלה הסובלים מעודפי עור ולא לצורך פתרון אסתטי קטן, במקרים של עור מדולל מעט. בנוסף, ניתוח זה מתאים בעיקר לאנשים צעירים יותר, שעורם אלסטי וכן לאלה הסובלים מעודפי עור רבים, אולם לא גדולים מדי. בדרך זו תושגנה התוצאות הטובות ביותר. גם מבוגרים יכולים ליהנות מתוצאות מצוינות כמובן, אולם חשוב לדעת שככל שמבצעים את הניתוח בגילאים צעירים יותר, כך תושגנה התוצאות הטובות והמראה האידיאלי המתאים ביותר.

ד"ר יוסף ברגר, מומחה בתחום הפלסטי ונחשב בין המובילים בתחומו, מציע לכם מגוון של פתרונות פלסטיים שונים, המספקים מענה לצרכים שונים. בבעלותו ד"ר ברגר, בוגר בית הספר לרפואה של הדסה והאוניברסיטה העברית בירושלים, שתי מרפאות הממוקמות בחיפה ובקרית ביאליק. הטיפולים השונים שמציע, לרבות ניתוח עיצוב זרועות, מאפשרים למטופליו ליהנות ממראה אסתטי ומעוצב יותר. הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים, הנחשבים בין המובילים, האווירה הנעימה במקום וההקפדה על התאמתו של הפתרון באופן המדויק ביותר למטופל, הופכים את מרפאותיו של ד"ר ברגר לכתובת הנכונה והמתאימה ביותר. 

לפני ואחרי ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA