הסרת עודפי עור

עיצוב הגוף- הסרת עודפי עור לאחר ירידה ניכרת במשקל בעקבות דיאטה או ניתוח לצמצום קיבה (Bariatric Body Contouring)
במקרים של ירידה דרסטית במשקל בעקבות דיאטה או ניתוח לצמצום קיבה, נותרים רבים עם עודפי עור, הגורמים למראה שאיננו אסתטי. מתוך מגוון הפתרונות השונים, שמציע ד"ר יוסף ברגר, מומחה בכירורגיה פלסטית אסתטית, תוכלו לבחור בניתוח הסרת עודפי עור לאחר ירידה ניכרת במשקל, המתאים במיוחד במצבים מסוג זה.

עודפי עור – מדוע זה קורה?
רבים הסובלים מהשמנת יתר ומורידים קילוגרמים רבים ממשקל גופם, סובלים מעודפי עור, הנשארים תלויים ויוצרים מראה גוף שאיננו סימטרי, ולעיתים גם מעוות. דיאטה נכונה ופעילות גופנית, כל אלה עוזרים אמנם בירידה במשקל, אולם מותירים בעקבותיהם עודפי רקמה ועור שאינם מתכווצים ומהם קשה להיפתר. מלבד המראה שלהם, שאיננו אסתטי ומלבד תחושת המבוכה, הנלווית להם, עודפי העור עשויים לגרום לבעיות פיזיות שונות. כמו, למשל, פצעי עור וכיבים, הזעת יתר באזור עודפי העור, פטרת כרונית ועוד. עודפי העור גם מקשים בביצוע מטלות פיזיות שונות או פעילות גופנית, הנדרשת אף היא להמשך הירידה במשקל או לצורך שמירה על משקל הגוף החדש.

הפתרונות המוצעים
במקרים של עודפי עור מוצע ניתוח הסרת עודפי עור, במסגרת אפשרות של ניתוחים פלסטיים שונים: ניתוחי מתיחת בטן מלאה או חלקית, הכוללים כריתת עודפי עור וחיזוק דופן הבטן והשרירים, ניתוח מתיחת זרועות, מתיחת ירכיים, עיצוב העכוז, המותניים, צידי הגב ועיצוב החזה (הרמת החזה, הגדלה או הגדלה והרמה משולבת). במסגרת ניתוח הסרת עודפי עור מוסרים עודפי העור ומתבצע הליך מיוחד של מתיחה והידוק העור. ניתן לשלב בדרך כלל בין שני ניתוחים. כמו, למשל, ניתוח מתיחת בטן וניתוח הרמת חזה, או ניתוח מתיחת בטן והסרת עודפי העור בגב. אולם, כדאי לדעת כי ישנה מגבלה באשר למספר הניתוחים שניתן לבצע באופן רציף, על מנת שלא להגדיל את הסיכון שבניתוח. ישנם מקרים, בהם מבצעים שני ניתוחים, בהפרש של שלושה חודשים זה מזה.


חשוב לזכור: ניתוח הסרת עודפי עור איננו ניתוח פשוט, אולם עוזר לשנות את מראה הגוף ולשפר את איכות החיים באופן משמעותי. על מנת לשמור על תוצאותיו המצוינות, חשוב להקפיד על אורח חיים בריא, הכולל תזונה נכונה ופעילות גופנית, וזאת לצד שמירה על משקל גוף תקין לאורך זמן.

אם אתם זקוקים לטיפול מסוג זה, במרפאתו של ד"ר יוסף ברגר יותאם לכם הפתרון הטוב ביותר עבורכם. זה הזמן לשפר את איכות חייכם ולבחור בצעד הנכון.
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA