ניתוחים לעיצוב הגוף

עיצוב הגוף – ליהנות מפתרונות פלסטיים מתקדמים במיוחד
ההתקדמות הרבה בתחום ניתוחי עיצוב הגוף מאפשרת לרבים למצוא את הפתרונות המתאימים והיעילים ביותר, העוזרים להם להתמודד עם מצבים ומקרים שונים. במרפאתו של ד"ר יוסף ברגר, מומחה בכירורגיה פלסטית ובעל עשרות שנות ניסיון בתחום, מציעים לכם מגוון של פתרונות פלסטיים שונים, לרבות ניתוח עיצוב הגוף. הטכנולוגיה המתקדמת, המוצעת בתחום הרפואה הפלסטית, הטיפול המקצועי, האמין והדיסקרטי של ד"ר ברגר והתאמתו של הפתרון המתאים ביותר בהתאם לצרכיו של כל לקוח ולקוח מאפשרים להציע ללקוחות הרבים את השירות המתאים והנכון ביותר.

מהו ניתוח עיצוב הגוף?
ההתקדמות הרבה בתחום הכירורגיה הפלסטית ואסתטית במקרים של ירידה ניכרת במשקל, הביאה להיווצרותו של ענף בכירורגיה הפלסטית ואסטתית המשחזרת, העוזר להתמודד עם האתגר, אותו מציגים מטופלים אלה. הפתרונות האסתטיים השונים עוזרים להתמודד עם מקרים של ירידה ניכרת במשקל, המובילה להצטברותם של עודפי עור וקפלים רבים. 
ירידה במשקל של עשרות קילוגרמים, גורמת למצבים של צניחת העור בפנים ובצוואר, של התרוקנות ואף צניחת השדיים, הן אצל נשים והן אצל גברים, וכן לעודפי עור באזורים שונים בגוף. במקרים אלה, למרות ירידה ניכרת במשקל, סובלים מתחושה של חוסר נוחות, חוסר ביטחון ואף ממראה שאיננו אסתטי, במצבים רבים. ניתוח עיצוב הגוף כולל אלמנטים שונים, העוזרים בסילוק עודפי העור מאזורים רבים בגוף ומאפשרים את עיצובו וחיטובו של הגוף מחדש. ניתוח עיצוב הגוף יכול לכלול ניתוחי דופן הבטן והגב, ניתוחי שדיים וחזה, ניתוחי ירכיים או זרועות, ואף, לעיתים, שאיבת שומן מאזורי הגוף השונים.


ההחלמה מהניתוח
ככל שמעורבים במסגרת ניתוח עיצוב הגוף אזורים רבים יותר, זמן ההחלמה ממנו ארוך יותר. אולם, כבר מיד לאחר הניתוח ניתן להבחין בתוצאות מיידיות. בדומה לניתוחים פלסטיים רבים, המסייעים בעיצובו של הגוף, גם בניתוח עיצוב הגוף, לאור ירידה ניכרת במשקל, ישנה חשיבות רבה בהקפדה על משקל גוף תקין במסגרת דיאטה מבוקרת ובריאה וכן בפעילות גופנית קבועה. חשוב לזכור, כי מדובר בניתוח מורכב, הכולל צלקות נרחבות יותר מניתוחים פלסטיים אחרים. בחירתו של כירורג פלסטי מקצועי ומיומן, מאפשרת ליהנות מטיפול מוצלח יותר, מהחלמה טובה ומהירה וממראה מעוצב ומחוטב יותר. 


הגישה הרפואית המתקדמת, תוך התייחסות למצבו הגופני והנפשי של המטופל, חשובה במיוחד על מנת ליהנות מהתוצאות המתאימות והטובות ביותר. הפתרונות המובילים, אותם מציע ד"ר ברגר, השירות האישי והלווי הצמוד שלו לאורך כל הדרך, מאפשרים למטופליו ליהנות ממראה מעוצב ואסתטי יותר. הטכנולוגיה הרפואית, המוכיחה את עצמה שוב ושוב לאורך השנים, מאפשרת לפתח פתרונות יעילים, במקרים של ירידה ניכרת במשקל. ניתוח עיצוב הגוף, המוצע על ידי ד"ר ברגר, הינו פתרון מקיף ומתקדם המספק מענה מדויק ונכון. 
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA