הרמת חזה

ניתוח הרמת חזה – ליהנות מפתרונות מתקדמים במיוחד
הפתרונות בתחום הכירורגיה הפלסטית האסתטית, המוצעים בשנים האחרונות, מאפשרים לנו ליהנות מגוף מעוצב, חטוב ופרופורציונאלי יותר. ד"ר יוסף ברגר, מומחה בתחום הניתוחים הפלסטיים , מציע לכן ניתוח של הרמת חזה, המאפשר ליהנות ממראה חזה טוב יותר. 

מהו ניתוח הרמת חזה?
הגוף שלנו עובר שינויים רבים במהלך השנים. במקרים של הריון, הנקה, שינויים הורמונאליים שונים או אפילו תנודות במשקל במהלך הזמן, כל אלה, יכולים להשפיע באופן משמעותי על שדי האישה. עם השנים מאבד העור את גמישותו, ונשים רבות, ובעיקר לאחר לידות, סובלות משדיים בעלי נפח מדולל יותר. בעזרת ניתוח הרמת חזה, המתאים לנשים בעלות חזה בינוני, מורמים ומעוצבים מחדש השדיים. במקרים בהם מדובר בחזה גדול, מומלץ לבצע הליך של הרמת חזה והקטנת חזה (ראו הסבר על הקטנת חזה). במקרים בהם מדובר בחזה קטן ונפול, מומלץ לעשות ניתוח משולב של הגדלה והרמה (ראו הסבר על הגדלת חזה והרמת חזה).כיצד זה נעשה?
ניתוח הרמת חזה, המבוצע בהרדמה כללית ונמשך בין שעה וחצי לשעתיים, כולל חתך המתבצע באזור הפטמה, כשבדרך כלל כמעט ולא כולל במסגרתו גם חתך בכפל שמתחת לשד. מיקומו של החתך נקבע בהתאם למידת צניחת השד ובהתאם גם למיומנותו של הרופא המנתח. חשוב לדעת: במקרים של צניחת חזה קלה ניתן לבחור בפתרונות אחרים, כמו הכנסת שתל סיליקון שיגדיל את השד ויבטל את הצורך בהרמתו. פתרון זה משפר את מראהו של השד וכן גם את צורתו. 

אולם, במקרים של צניחה בינונית או צניחת שד גדולה יותר, הגדלת חזה בעזרת שתל היא פתרון לא נכון, שכן עלול לפגוע במראה השד. ולכן מוצע ניתוח הרמת חזה, הכולל סילוק עודפי העור ועיצוב השד, המאפשר לקבל מראה שד זקור יותר. החתכים, המתבצעים במהלך הניתוח, מותירים צלקת בעור השד, אולם זו דוהה עם השנים. 

ההחלמה מניתוח זה הינה החלמה הדרגתית, היא תארך ארבעה שבועות, אך היא קלה בדרך כלל ומאפשרת חזרה לעבודה כעבור פחות משבוע. בדומה לכל ניתוח, גם לניתוח זה קיימים סיכונים, אולם בחירה של רופא מנתח מומחה ובעל מיומנות מתאימה, מקטינה את הסיכונים ומאפשרת ליהנות מתוצאות מצוינות. ישנם מקרים, הנחשבים נדירים מאד, שאינם קשורים למנתח עצמו ועשויים להוביל למצב של חוסר סימטריה או זיהום באזור המנותח. אולם אלה, כאמור, קיצוניים במיוחד. 

אם אתן מעוניינות בניתוח הרמת חזה, אתן מוזמנות לפנות אל מרפאתו של ד"ר ברגר וליהנות מלווי אישי וצמוד, שיאפשר לכן לעבור את ההליך באופן הטוב ביותר.  

לפני ואחרי ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA