שתלים קלים B-LITE

מהפיכה! השתלים הקלים B-LITE כבר כאן !!
שתלי בי-לייט הם שתלים  יחודיים המיוצרים בגרמניה בטכנולוגיה חדישה ומקנים מראה טבעי ושופע עם משקל נמוך יותר.
הסיליקון בשתלים אלה הוא בעל צפיפות מופחתת ולכן המשקל קטן יותר ב- 30%. השתל הקל יותר נוח, יותר קל להתרגל למיקומו החדש בשד. הוא מפחית את הלחץ על הרקמות הרכות לעומת השתלים המסורתיים מסיליקון.

השתל החדש מיוצר מסיליקון בצורת כדוריות (microspheres) , מרכיב הקסם בשתלי הבי-לייט. בכדוריות  אלה חללים זעירים והם בג'ל סיליקון מלוכד (cohesive). שילוב זה מקנה משקל סגולי מופחת לעומת משתלי הסיליקון הרגילים שבשימוש כיום הגדלת החזה. השתל מיוצר  מחומרים ידועים ומאושרים ברפואה. 

תחושת שתל הבי-לייט היא תחושה של ריקמה טבעית ביותר. תהליך הניתוח דומה לניתוח רגיל וכך גם תופעות הלוואי שאחרי הניתוח. הסיבוכים נדירים. בגלל הטכנולוגיה הגבוהה בייצור השתל בטיחות השתל רבה ביותר.

שתלי הבי-לייט הם תוצר של מחקר ופיתוח של מעל 10 שנים, עברו בדיקות מקיפות ובטיחותם מתועדת היטב. שתלי הבי-לייט מיוצרים בגרמניה ע"י חברה מובילה בשוק בעלת 25 שנות נסיון, ועברו בדיקות קפדניות על ידי מכוני מחקר ותקינה המחמירים ביותר בגרמניה. שתלי בי-לייט קיבלו את אישור CE האירופי ועברו מבחנים קליניים. כמובן שבארץ קיבלו את אישור משרד הבריאות להשתלה בהגדלת חזה (אמ"ר).

שתלים אלה זמינים במגוון גדלים ודגמים. חברת G&G biotechnology שפיתחה את השתל הגבילה את השימוש בשתלי בי-לייט למנתחים מובילים מעטים באירופה ובארץ.
במשך למעלה מחמישים שנים פותחו מיומנויות כירורגיות בתחום הגדלת החזה, ושתלי הבי-לייט הם ללא ספק חידוש משמעותי ביותר בתחום השתלים. מתיחת העור כתוצאה של משקל השד המוגדל (שד טבעי + שתל סיליקון)  גורמת להתרופפות העור ונפילה לאורך שנים. הקטנת משקל השד על ידי שתלים קלים B-Lite והמנעות משתלים גדולים מדי מאריכה את השנים שהחזה יהיה זקוף ויפה.

כמובן שהצלחת הניתוח היא שילוב של שתלים ומיומנות המנתח הפלסטי, משמעות משקל השתל המופחת ב- 30% מאפשרת למנתח הפלסטי להקנות לך את צורת השד והגודל הרצוי במשקל נמוך יותר ובעזרת הטכנולוגיה הזאת לשמור על צורת השד הטבעי טוב יותר לאורך זמן ולמנוע או להקטין את הסיכוי לנפילתו בעתיד.

שאלי את ד"ר ברגר על שתלי הבי-לייט.

סיפור לקוחה

לפני כ- 10 שנים אחרי 35 שנות חיים ו-3 לידות (כיום אני אמא לארבעה), עם חזה שטוח לגמרי ומעל 7 שנים של הנקה (הנקתי את שלושת ילדיי מעל שנתיים כל אחד) עברתי הגדלת חזה.
הייתי מאושרת, הרגשתי שלמה יותר עם הגוף שלי.
אך לא לגמרי – המרחק בין השדיים היה גדול מידי, גיליתי עם הזמן חוסר סימטריה וצד אחד צנח מעט, המראה של השדיים (אני מאוד רזה) היה מאוד פלסטי כמו שני כדורים.
ילדתי את בני הרביעי ואז החלטתי שצריך שינוי.
ופניתי להחלפת שתלים.

ד״ר ברגר פתר לי את הבעיה:
תיקן את חוסר הסימטריה, הקטין את המרווח בין השדיים, תיקן את חוסר השוויון בצורת השדיים תיקן את הצניחה ואפילו התחושה בעור השד חזרה.
מה שעזר לכל זה – היה כמובן מיומנותו ומקצועיותו של ד״ר ברגר וגם השתלים הקלים של חברת G&G הנקראים בי לייט.

השתלים קלים ב -30% לעומת שתלים רגילים מה שאפשר להגדיל את המידה אך בו זמנית להקטין את משקל השדיים (משקל נמוך שומר מפני צניחה של השדיים ומפני מתיחת יתר של עור החזה).

אני מרגישה נפלא, לא נראית עם שני כדורים, אלא עם מראה טבעי מושלם של השדיים.
גם במקרים בהם אני ללא חזייה אני לא מרגישה כובד בחזה בזכות השתלים הקלים ובזכות עבודתו המקצועית והמוקפדת של ד״ר ברגר.

אני יודעת שלא לכל אחת זה מתאים, מה גם שהעלות של השתלים הקלים גבוהה יותר,
אני מאושרת ממה שעשיתי.