מילוי קמטים

מילוי קמטים באמצעים שונים – ליהנות מהטיפול המתאים ביותר!
בשנים האחרונות יותר ויותר נשים, ואף גברים, בוחרים בהליך של מילוי קמטים, הנחשב כהליך רפואי לכל דבר, וכזה המציע תוצאות נהדרות, המשוות לפנים מראה מתוח, רענן וצעיר יותר. העלמת קמטים מספק מענה מתאים לקמטי הפנים ולחריצים, הנוצרים במרוצת השנים. הקמטים, המופיעים בפנינו, נוצרים בעקבות פעילות מערכת השרירים והבעות הפנים שלנו, וכן גם בעקבות אובדן חומרים טבעיים, המשמרים את מראהו של עור הפנים שלנו ודילולם, במהלך השנים, גורם לעור לאבד מנפחו ומגמישותו. הטיפול להצערת עור הפנים, באמצעים שונים, בין היתר הזרקת שומן, מאפשר להילחם במראה ולהשיב לפנים שלנו את יופיו וזוהרו.
  
כיצד מתבצע הטיפול ?
עם השנים ניכרים בפנינו סימני חשיפה לשמש,  השפעות כוח הכבידה והנעת הפנים (חיוך, לעיסה, הבעות וכדומה). הרקמות העמוקות, אשר שומרות על מראה העור הצעיר, מאבדות מיעילותן, ונוצרים קמטי הבעה, הנראים לעין, ולעיתים, גם באופן ניכר במיוחד. חומרי מילוי הקמטים, כמו חומר מילוי היאלורונית, עוזרים בהחזרת המראה הצעיר והרענן לעור הפנים. חומר המילוי מיוצר במעבדה וזהה לחומר הטבעי המיוצר ברקמת החיבור שלנו. על ידי הזרקות שומן מתחת לעור, חומר המילוי ממלא את החריצים ואת הקמטים. טיפול זה, המתבצע באמצעות חומר מילוי היארלורוני הנמצא בכל גוף חי, נחשב מועדף על ידי פלסטיקאים רבים, ויכול להיות גם במסגרת טיפולים נוספים, לרבות מתיחת פנים או הזרקות בוטוקס. בהיותו חומר טבעי, נחשב חומר מילוי זה, ידידותי ומועדף יותר.

אחוז הסיבוכים והתגובות האלרגיות, לאחר השימוש בו, נמוך במיוחד ולכן, במקרים רבים, בוחרים רופאים שימוש בהזרקת שומן שזה חומר הנחשב זמני, על פני חומרי מילוי קבועים. החידושים הרפואיים השונים מציעים חומרים איכותיים ומתאימים יותר ויותר, במשך השנים, המאפשרים ליהנות מתוצאות, הנשמרות לאורך זמן רב יותר. משך השפעתה של חומצה זו הינו בין 6 ל – 18 חודשים, תלוי בחומר ובאזורי הפנים, אליו היא מוזרקת.

למי מתאים הטיפול להעלמת קמטים?
העלמת קמטים הינו הליך נפוץ, שהפך לאחרונה לפופולארי על ידי רבים וברחבי העולם כולו. הליך זה מתאים לכל אלה, הסובלים מקמטי הבעה בולטים, המופיעים בדרך כלל בשלהי שנות השלושים. לעיתים הפונים להליך זה הינם צעירים יותר, המעוניינים לשוות לפניהם מראה צעיר, בהתאם לגילם הכרונולוגי. אם בעבר פנו לטיפול זה נשים, בעיקר, הרי שכיום ישנם לא מעט גברים, שגילו את יתרונותיו של הטיפול ומבקשים אף הם ליהנות מטיפול להצערת עור הפנים.
 
מרפאת ד"ר יוסף ברגר - לפנות אל המקצועיים בתחום
אם אתם מעוניינים ליהנות מיתרונותיו הרבים של טיפול זה, וכן מטיפולים פלסטיים נוספים, אתם מוזמנים לפנות אל מרפאתו של ד"ר יוסף ברגר, מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית ובעל ניסיון רב בתחום זה.

ד"ר ברגר, המשמש כיום כרופא בכיר בבית החולים רמב"ם, וכן חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסטתית, מציע לכם שירות מקצועי במיוחד, והתאמת הטיפול הנכון ביותר, לצד יחס אישי לאורך כל הדרך.
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA