טיפולים אסתטיים – מתי מתחילים??

גיל או צורך אישי ?
לאחרונה עלה דיון חשוב, מתי מתחילים טיפולים אסתטיים לשיפור המראה? מהו גיל צעיר? ובעצם למה?
לפני שעונים על שאלה כזאת חשוב קודם לשים דגש על בריאות גופנית ובריאות נפשית, אשר באים הרבה לפני הרצון והנכונות לשינוי, הדבר השני ששוקלים לפני שמתחילים טיפולים הוא צרכיו האישיים של כל אחד/ת ולבסוף שוקלים את האפשרויות למלא את המשאלות האישיות כשהן באות כמובן במידת הסבירות.

לדוגמא ניתוח אף בגיל 17 הוא הליך מקובל וסביר, כמו ניתוח אוזניים בולטות, אשר כבר מגיל 6 ניתן לטפל, כאשר השיקול הנוסף שנעשה כאן הוא הפגיעה בדימוי העצמי ובביטחון העצמי שהפגם האסתטי יוצר ולכך השלכות רבות על חייו החברתיים והלימודיים. 

בפן האסתטי: הזרקת בוטוקס בגיל 27 או מילוי קמטים בגיל 38 אינם שונים.
נשים וגברים בגילאי 50 + ללא קמטים לא יבינו זאת, אך האם אישה צעירה, שפעילות השרירים בפניה וגנטיקה פחות טובה יוצרים אצלה קמטים בגיל צעיר, צריכה להמתין לגיל שזה מקובל?.. כמובן שלא.

דוגמאות:
 * אישה בת 27 שמקמטת חזק את האזור שבין הגבות בלי יכולת לשלוט על זה תקבל מצח חלק והבעה נינוחה ולא זועפת.
* אישה שקמה בבוקר ורואה במראה את קימטי ההבעה העמוקים בצידי הפה תזכה בעקבות הטיפול למראה חלק יותר ותחייך.
אנו יכולים לבצע טיפולים אלה בכל גיל, הרופא יוודא שהטיפול יענה על הצרכים וגם ישים לב שההתעסקות ביופי אינה מוגזמת, תוך שימת לב ואחריות למראה טבעי אך אסתטי יותר.

כמו כל הטיפולים האסתטיים שבעבר היו נחלת הגיל השני, כגון קוסמטיקאיות, ספרים, מניקוריסטיות כיום עוד ועוד נערות ונשים צעירות מטפחות את עצמן וע"י כך מרגישות יותר טוב עם המראה והדימוי העצמי.

יש לציין כי החומרים המוזרקים אינם מזיקים והשפעתם על הגוף גם בגיל צעיר הינה בטוחה ומאושרת. יתרה מכך טיפול אסתטי תוך שמירה על עקביות הטיפוח כגון מילוי קמטים והזרקת בוטוקס בצורה עדינה ומורשית בגיל 30-25 יכולה לשמר את המראה הצעיר.

מחקרים הוכיחו שהזרקות של חומצה היאלורונית אף מעודדות יצירה של קולגן חדש ע"י הגוף. הזרקת בוטוקס לאורך שנים מחלישה את השרירים שגורמים לקמטים באזור העיניים והצורך בזריקות בוטוקס פוחת עקב כך.

תמיד, לפני שפונים לטיפול אסתטי כזה או אחר לשיפור המראה, יש להיוועץ עם רופא מקצועי המומחה בתחומו, אשר יכול להעניק לכם את ההכוונה הנכונה לכם מתוך ניסיונו בתחום.
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA