ניתוח הקטנת חזה לגברים

ניתוח הקטנת חזה לגבר – לבחור בפתרון המושלם
ישנם סוגים רבים של ניתוחים פלסטיים , המתאימים במיוחד לגברים. ניתוח הקטנת חזה לגבר הוא אחד מהם. במרפאתו של ד"ר יוסף ברגר, מומחה בכירורגיה פלסטית, תוכלו ליהנות מהפתרון הטוב ביותר, המוצע לכם ברמה מקצועית במיוחד.

מהו ניתוח הקטנת חזה לגבר?
ניתוח הקטנת חזה לגברים ובשמו המקצועי גניקומסטיה, נחשב בין הניתוחים הנפוצים, אולם גברים רבים חושבים כי הם היחידים, הסובלים מבעיה זו ומתביישים בכך. חשש זה מונע מהם לפנות לקבל את הטיפול המתאים, למרות הטכנולוגיה המתקדמת שמציעה פתרונות מצוינים. במצבים לא מעטים יכול ניתוח הקטנת חזה לגבר, לשפר באופן משמעותי את איכות חייהם של נערים וגברים רבים, הסובלים מבעיה אסתטית קשה, הקשורה במראה השד שלהם. מסתבר שישנם לא מעט גברים הסובלים מתופעה של "גניקומסטיה", המתבטאת במראה של שד נשי, שאיננו פרופורציונאלי למבנה הגברי. ישנם מקרים בהם תופעה זו נעלמת מעצמה בגיל ההתבגרות, אולם אם איננה נעלמת עד גיל 17 היא לא תעלם מעצמה יותר, ולכן נדרשת התערבות כירורגית מתאימה.

גברים ונערים רבים, הסובלים מתופעת הגניקומסטיה, עלולים לסבול מקשיים פסיכולוגיים שונים, הבאים לידי ביטוי במצבים של קירבה למין הנשי או חשש מסיטואציות אינטימיות כלשהן. אלה, הסובלים מבעיה זו, בוחרים להסתיר אותה בלבוש מתאים, אולם בשלב כלשהו בחייהם, בוחרים לנקוט בצעד משמעותי יותר ובוחרים בהליך של ניתוח הקטנת חזה לגבר. הסיבות לתופעה זו יכולות להיות רבות ומגוונות. הן יכולות לנבוע מתסמונות גנטיות שונות, משינויים במאזנם של הורמוני המין, הן יכולות לנבוע כתוצאה מהשמנה או אפילו לאור שימוש בתרופות מסוימות.

כיצד זה מתבצע?
ניתוח הקטנת חזה לגבר, הנמשך בין שעה לשעה וחצי, הינו ניתוח הנעשה, לרוב, בהרדמה כללית. במסגרת הניתוח מבצעים חתך בחלקה התחתון של העטרה, שדרכו מתבצעת שאיבת השומן העודף או, לעיתים, כריתת בלוטת השד. במקרים של בלוטות שד מוגדלות יבוצע חתך גדול יותר, בהשוואה למקרים אחרים. כך או כך, לאחר ביצוע ההליך אין צורך בהסרת העור שנותר בדרך כלל, שכן זה מתכווץ חזרה.

ובכל זאת, ישנם מקרים נדירים, בהם מתבצעת בכל זאת גם הסרה של עודפי עור, ואלה כוללים בעקבותיהם, גם חתך גדול יותר. בכל מקרה, כל הליך נעשה בהתאם למצבו של כל מטופל ומטופל. בדומה לניתוחים פלסטיים אחרים, גם בניתוח זה עשויות להופיע תופעות לוואי, כמו חוסר תחושה באזור השד, כמו שטפי דם או הצטברויות של נוזלים, אולם אלו נחשבות כנדירות. בתום הניתוח יש צורך בחבישה אלסטית על החזה עם מחוך מיוחד הדומה לחגורת בטן.

אתם מוזמנים לפנות עוד היום אל מרפאתו של ד"ר יוסף ברגר ולתאם פגישת ייעוץ מקדימה. זה הזמן לפעול וליהנות מהפתרונות המתקדמים והמתאימים ביותר.
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA