ניתוחים פלסטיים במגזר הדתי

יופי, טיפוח ואסתטיקה אינם נחלת הנשים החילוניות. גם במגזר הדתי ואף החרדי ניתוחים אסתטיים הם דבר מקובל, אם כי מבוצעים בצנעה ובד"כ בברכת רבנים. האישה הדתית, כמו החילונית, פונה לניתוח פלסטי לשיפור נשיותה, בטחונה העצמי או הרצון להאט את הזדקנות המראה החיצוני.

מתיחת בטן וניתוחי חזה: אזורים אלה נפגעים בעקבות הריונות ולידות וניתן לקבל תוצאות מדהימות. לכן מתיחת בטן בשילוב שאיבת שומן, הרמת חזה, הקטנת חזה או הגדלת חזה הם הניתוחים השכיחים בקרב אוכלוסיה זאת.

ניתוחי אף וניתוחי אוזניים בולטות לתיקון פגמים במראה הפנים: לעיתים כדאי לעשות בגיל צעיר יותר ועוד לפני שידוך או נישואין. אוזניים ניתן לתקן החל מגיל 6 שנים, ואף מגיל 16.

ניתוחי עפעפיים נפולים והסרת עודפי עור בעפעפיים תחתונים: מעבר לשיפור המראה עוזרים לפעמים בשיפור הראייה, מניעת הרגשת עייפות ומראה עייף.

לקוסמטיקאיות תפקיד חשוב בעולמן של נשים במגזר הדתי. ניתן לשפר את מראה הפנים, לעכב את הזדקנותם, לטשטש קמטים ולהקנות הרגשה מרעננת ונעימה בעזרת חומרי מילוי ובוטוקס. טיפולים אלה נעשים במרפאה וניתן לבצעם כך שהסביבה לא תבחין שבוצעו.

לברכתם של רבנים ועידודם בשנים האחרונות מאפשרים לנשים שיפור והעצמה רגשית בעזרת שיפור המראה הויזואלי, ניתוחים אלה גם קל להסתיר או להציג כניתוחים רפואיים (בקע טבורי, ביופסיה משד הם ניתוחים שכיחים ורפואיים שלעיתים משולבים בניתוחים אסתטיים).
 
אוכל כשר בבית חולים: רוב הניתוחים ללא אשפוז. אבל, במידה ויש צורך באשפוז, קיימת האפשרות להזמין מזון כשר גם בבית החולים האיטלקי בחיפה (בו ד"ר ברגר מנתח) וזאת בתאום מראש עם צוות המרפאה.

דיסקרטיות חשובה לכל אחד ואחת מאיתנו, על אחת כמה וכמה במגזר הדתי, צוות מרפאתו של ד"ר ברגר יעמוד לרשותך ויסייע בידייך במידת הצורך בעניין וילווה לאורך כל התהליך... 

מהפגישה הראשונה עם ד"ר ברגר, במהלך הניתוח בבית החולים ובזמן ההחלמה.

בהצלחה!!
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA